EDUCALL YARDIM

Sıkça Sorulan Sorular

Educall.com ana sayfadaki form üzerinden adınız soyadınız, e-mail adresiniz ve cep telefon numaranız ile öğrenci kullanıcı paneli oluşturabilirsiniz. Sonrasında seviye tespit sürecine dahil olabilirsiniz.
Seviye tespitiniz için öğrenci sayfanızdan size uygun gün ve saat için konuşma testi planlamanız gerekmektedir. Planladığınız gün ve saat itibariyle SMS ile gelen link üzerinden teste katılabilirsiniz. Eğitim programı seviye tespitten sonra başlar. Bu test için hiçbir hazırlık yapmana gerek yoktur.
6 yaşından itibaren okuma-yazma bilen herkes bu eğitimi alabilir.
Evet, bu eğitime Zoom entegreli sistem üzerinden online olarak, dilediğiniz yerde; ister cep telefonunuzdan, ister bilgisayarınızdan katılabilirsiniz.
İlk farkımız eğitimin konuşma odaklı olmasıdır. Dersler, eğitmenlerimiz ile birebir zoom üzerinden görüntülü ve online’dır.
Evet, amacımız konuşma yetinizi geliştirmek. Buna ilaveten öğrenci sayfanızda gramer testleri ve ünitelerinden de faydalanabileceksiniz. Kelime oyunlarını oynayabilirsiniz.
Eğitim sistemi kişiye özel olması, eğitim müfredatının her bir öğrenci için yazılım tarafından ayrı ayrı düzenlenmesi diyebiliriz. Öğrenciye vermesi hedeflenen kazanımlar belli bir program ile konuşarak verilir. Ayrıca Educall eğitmenleri kendi personelidir.
Sisteme Giriş Yap bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden Günün Konusu’ na tıklayıp konunuza erişebilirsiniz. Bu konu üzerine eğitmenimizle birebir dersiniz gerçekleşir.
Hafta içi saat 11:00-23:00, Cumartesi günü saat 10:00-18:00 arasında dilediğiniz yerden bu eğitime katılabilirsiniz.
10 dakika, 15 dakika veya 25 dakikalık 3 farklı seçenektedir.
Seviye tespitiniz sonrasında, belirlenen konuşma seviyeniz üzerinden size uygun olabilecek paket seçeneklerini müşteri temsilcimiz ile birlikte belirleyebilirsiniz.
Educall.com/pricing sayfasından satın almanızı online veya havale/EFT ile yapabilirsiniz.
‘Educall’ paneline tıklayıp ‘Eğitim Paket’ leri kısmına giriş yaparak Kredi kartı ile veya Havale/EFT ödeme seçeneği ile paket satın alabilirsiniz. (Anlaşmalı kredi kartlarına vade farksız 3, vade farkı ile 6 veya 9 taksit seçeneği bulunuyor.)
Evet, bu programın en büyük avantajı esnek olmasıdır. Arama saatinizden 3 saat öncesine kadar değişiklik saat değişikliğini yapmanız mümkündür.
Öğrenci sayfanızdan ‘’Arama Saatleri’’ bölümünden + ADD NEW PLAN seçeneğinden dilediğiniz gün ve saat için ders planınızı oluşturabilirsiniz.
Derslerinizi öğrenci sayfanız üzerinden ‘’ARAMA SAATLERİ’’ bölümünden planlanmış olan derslerinizi X işaretinden silebilirsiniz. NOT: Derslerinizi 1 saat öncesine kadar silebilirsiniz.
Evet, bir günde birden fazla ders planlaması yapılabilir. Planladığınız dersler paketiniz süresince her hafta devam edecektir.
Her görüşme sonunda bir önceki dersinize ait memnuniyet anketini doldurmanız gereklidir. Anketi tamamladıktan sonra günün konusunu görebilirsiniz. Buna rağmen konunuzu göremiyorsanız Whatsapp hattımızdan(0533 385 30 89) veya info@educall.com.tr’ den bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Öğrenci sayfanızdan dersinizi planlarken dilediğiniz öğretmeni seçebilirsiniz.
Sisteme Giriş Yap bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle öğrenci sayfanıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan Kalan Tolk bölümünden kalan ders sayınızı görebilirsiniz.
Öğrenci sayfanıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan ‘’Geçen Süre’' bölümünde yazan sayı, paketinizin biteceği gün sayısını göstermektedir. Kalan Tolk larınızı ‘’Geçen Süre’’ bölümündeki süre zarfında tamamlamanız gerekmektedir.