EDUCALL YARDIM

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, bu eğitimi telefonda ve online dilediğiniz yerden alabilirsiniz.
İlk farkımız eğitimin konuşma odaklı olmasıdır. Dersler eğitmenlerimiz ile birebir telefon üzerinden ve online’dır
6 yaşından itibaren herkes bu eğitimi alabilir.
Hafta içi saat 11:00-23:00, Cumartesi günü saat 10:00-16:00 arasında dilediğiniz yerden bu eğitimi alabilirsiniz.
Evet, bu programın en büyük avantajı esnek olmasıdır. Arama saatinizden 3 saat öncesine kadar değişiklik saat değişikliğini yapmanız mümkündür.
Educall.com ana sayfada adınız soyadınız, e-mail adresiniz ve cep telefon numaranız ile kullanıcı bilgilerinizi tanımlarsınız.
Eğitim programı seviye tespitten sonra başlar. Bu test için hiçbir hazırlık yapmana gerek yoktur. Eğitmenimiz seni belirttiğin cep telefonundan arar ve takribi 10 dakika süren kolaydan zora doğru ilerleyen sorular sorar.
Educall.com/pricing sayfasından satın almanızı online yapabilirsiniz.
10 dakika, 15 dakika veya 25 dakikalık 3 farklı seçenektedir.
Çocuklar için Haftada 2 gün 10 dakika paketi, yetişkinler için haftada 3 gün 15 dakika paketini öneriyoruz.
Sisteme Giriş Yap bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden Günün Konusu’ na tıklayıp konunuza erişebilirsiniz. Bu konu üzerine eğitmenimizle birebir dersiniz gerçekleşir.
Evet, amacımız konuşma yetinizi geliştirmek. Buna ilaveten online sayfanızda gramer testleri ve ünitelerinden de faydalanabileceksiniz. Kelime oyunlarını oynayabilirsiniz.
Eğitim sistemi kişiye özel olması, eğitim müfredatının her bir öğrenci için yazılım tarafından ayrı ayrı düzenlenmesi diyebiliriz. Öğrenciye vermesi hedeflenen kazanımlar belli bir program ile konuşarak verilir. Ayrıca Educall eğitmenleri kendi personelidir.
Her görüşme sonunda bir önceki dersinize ait memnuniyet anketini doldurmanız gereklidir. Anketi tamamladıktan sonra günün konusunu görebilirsiniz. Buna rağmen konunuzu göremiyorsanız info@educall.com.tr’ den bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sisteme Giriş Yap bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden ‘Arama Saatleri’ bölümüne tıkladığınızda bu bölümden ders saatinize 3 saat öncesine kadar değişiklik yapabilirsiniz.
Sisteme Giriş Yap bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden ‘Arama Saatleri’ bölümünde bulunan ‘Bugünkü konuşmamın iptalini talep ediyorum’ butonundan ders iptalinizi arama saatinizden 5 dakika öncesine kadar günlük olarak gerçekleştirebilirsiniz.(1 ayda 5 kez ders iptal etme hakkınız vardır.)
Belirli bir süre dondurabilirsiniz ancak burada dikkat edeceğiniz şey aldığınız paketi süresinde tamamlamaktır. info@educall.com.tr mail adresine veya 0212 212 82 92 numaralı telefon üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.
‘Educall’ paneline tıklayıp ‘Eğitim Paket’ leri kısmına giriş yaparak Kredi kartı ile veya Havale/EFT ödeme seçeneği ile paket satın alabilirsiniz. (Anlaşmalı kredi kartlarına vade farksız 3, vade farkı ile 6 veya 9 taksit seçeneği bulunuyor.)
Sisteme Giriş Yap bölümünden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan Kalan Tolk bölümünden kalan ders sayınızı görebilirsiniz.
Farklı eğitmenlerimizle konuşmak size zenginlik kazandıracaktır. Eğitim programınızın planlanması seviyenize uygun olarak yazılım tarafından belirlenmektir. Başlangıç seviyesindeki öğrencilerimiz Türk-İngilizce öğretmenlerimiz ile, Orta ve ileri seviyedeki öğrencilerimiz sadece Native eğitmenlerimizle eğitim alacaklardır.