Ücretsiz Deneme Dersi İçin Hemen Kaydınızı Yapın!

ÜCRETSİZ DENE

✓ Doğrulandı Numara doğrulanamadı
Sevgili öğrenci adayımız,
Bu ücretsiz demo ders formu sayesinde Educall Dil Akademisi’nden ücretsiz bir ingilizce konuşma dersi almaya hak kazanacaksınız. Peki bu ücretsiz deneme dersi nasıl olacak?
1- Eğitmenlerimiz bu forma yazdığınız telefon numarasından sizleri arayarak İngilizce konuşma seviyenizi ölçmeye yönelik bazı sorular soracak ve sizinle yaklaşık 10 - 15 dakikalık bir konuşma dersi yapacak.

2- Telefon üzerinden yapacağınız bu ders boyunca verdiğiniz cevaplar, kullandığınız kelimeler, telaffuzunuz ve gramer hatalarınız puanlanarak İngilizce konuşma seviyeniz belirlenmiş olacak.

3- Bu ücretsiz deneme dersinin ve İngilizce konuşma seviyenizin belirlenmesinin ardından dilerseniz sitemizdeki Seviye Tespit Testlerini çözüp genel İngilizce seviyenizi de kontrol edebilir ya da Educall “konuşma paketleri” sayfasından dilediğiniz programı seçerek hemen İngilizce konuşma derslerine başlayabilirsiniz.

4- İngilizce konuşma seviyenizi öğrenmek için siz de hemen ücretsiz İngilizce dersi formumuzu doldurun ve Educall’un öğrencileri arasına katılın.

5- Educall’un eğitim sistemi ve İngilizce dersleri konusunda öğrenmek istediğiniz ve merak ettiğiniz her şeyi “Sık Sorulan Sorular” sayfamızda bulabilirsiniz.

EDUCALL, NEREDE VE NE ZAMAN İSTERSENİZ KONUŞTURUR!